Дизайн Интерьера | Архитектурное Бюро | tobi architects
Еще никто не оставлял отзывов для этого профи Авторизируйтесь
Украина

HALO HALO

Сохранить весь проект

Проект інтер’єру квартири для дуже красивої сім’ї з двома дітьми. За їх побажанням ми створили яскравий і еклектичний інтер’єр, в якому змогли подружитися дуже сучасна кухня і ліпний камін, яскраво синій диван і зелена сидушка в передпокої.
Кухня – строга і мінімалістична, вона урівноважуватиме досить яскравий і наповнений інтер’єр. На фартусі – мозаїка Bisazza Halo – Halo, яка колеться вручну, а її графічний прінт придуманий італійським дизайнером Паолой Навоне. Стільниця з цілісного масиву дерева додасть тепла і натуральності чорним меблям. Чорно-біла плитка на підлозі – одне з побажань сім’ї – зв’язує коридор і кухню, ми взяли дрібний малюнок, щоб при великій площі плитка не привертала на себе багато уваги.
Створити камін в сучасній квартирі не так просто, але за допомогою гіпсу, міді і свічок вийшла правдоподібна імітація, доповнило цю композицію антикварне дзеркало і етнічний декор.
У спальні батьків є окремий санвузол з душем і робоче місце за гіпсокартоновою перегородкою. Стіна за ліжком декорована дерев’яними панелями.
Також є дві дитячі кімнати. Для дівчинки доросліша, із зручним робочим столом, місцем для читання і великою вбудованою шафою. У кімнаті хлопчика в ніші облаштовано дворівневе ліжко, на другому ярусі якої можна грати або запрошувати друзів ночувати…також є грифельна стіна для малювання і стіна для скелелазіння.

Страницы